НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ
Додано 27.06.2014
ПОСТАНОВА

Київ

13.06.2014 №662

Про встановлення тарифів на
централізоване водопостачання та
водовідведення КП «Виробниче управління
водопровідно-каналізаційного господарства
міста Ужгорода»

Відповідно до Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», Указу Президента України від 23.11.2011 №1073 «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг» та постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг,ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Установити Комунальному підприємству «Виробниче управління
водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгорода» тарифи:
- на централізоване водопостачання 6.28 грн за 1 куб. м (без ГІДВ);
- на централізоване водовідведення - 3,58 грн за 1 куб. м (без ПДВ).
2. Установити Комунальному підприємству «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгорода» структуру тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення згідно з додатками 1, 2.
3. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 10.02.2012 № 71 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення КП «ВУ ВКГ міста Ужгорода» та від 14.02.2014 № 125 «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгорода» для бюджетних установ та інших споживачів (крім населення)».
4. Ця постанова набирає чинності з 01 липня 2014 року.

В.о. Голови комісії Ю.Хіврич

Таким чином відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгорода» з 1 липня 2014 р. тариф на водопостачання та водовідведення для всіх споживачів у м. Ужгороді становитиме 11,84 грн./куб.м.