Буревій в Ужгороді: впало 60 дерев, знеструмило 20 вулиць, постраждали 2 школи
Додано 16.05.2014
Шквальний вітер учора, 15 квітня, повалив в Ужгороді понад 60 дерев – здебільшого, у міських скверах і парках, на прибудинкових територіях і магістральних вулицях. Негода знеструмила у місті 20 вулиць. У більшій частині будинків електропостачання вже відновили.
Повалені дерева пошкодили 4 автомобілі – на вулицях Коцюбинського, Загорській, Белінського і Собранецькій. Внаслідок буревію з ладу вийшов газопровід, який забезпечував газом два будинки – №35 і №37 на вулиці Собранецькій. Працівники ПАТ «Закарпатгаз» відновили газопостачання.
Наразі дерева розпиляли й прибрали, дороги розчистили. Для ліквідації наслідків буревію задіяли КП «Агромікс», КШЕП, міські ЖРЕРи й товариства, які обслуговують внутрішньоквартальні і прибудинкові території, а також 4 бригади Служби надзвичайних ситуацій у Закарпатській області.
Як повідомив заступник міського голови Віталій Семаль, сьогодні комунальники продовжують вивозити розпиляні дерева і гілки. А спеціалісти департаменту міського господарства Ужгородської міськради оглядають території міста, аби виявити аварійні дерева.
Буревій завдав чималої шкоди приміщенням та майданчикам дитсадків і шкіл міста. Так, найгірша ситуація у ліцеї «Інтелект», де сильний вітер пошкодив покрівлю, а також в ЗОШ №13 – тут негода попсувала огорожу і дах.

29 травня сесія міської ради
Додано 16.05.2014
29 травня о 10.00 год. у великій залі міськвиконкому відбудеться чергове засідання ХХІІ сесії Ужгородської міської ради VІ скликання з наступним переліком питань:
1. Про зміни до цільових програм.
2. Про зміни до бюджету міста на 2014 рік .
3. Звіт про виконання бюджету міста за І квартал 2014 року.
4. Про регулювання майнових відносин.
5. Про придбання будівлі дитячого садка №30 у комунальну власність територіальної громади м. Ужгород.
6. Про регулювання земельних відносин.
7. Про зміни до рішень міської ради.
8. Про оплату праці заступника міського голови Шафаря Я.В.
9. Про перейменування вулиці міста та присвоєння назви скверу.
10. Про перейменування частини набережної Незалежності.
11. Про звернення.
12. Різне.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ (ПРОЕКТ) чергової ХХІІ сесії Ужгородської міської ради VI скликання від 29 травня 2014 року м. Ужгород
ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.(проект №1273) Про зміни до рішення ХV сесії міської ради VІ скликання від 07 грудня 2012 року № 688. (Програма розвитку дошкільної освіти).
2.(проект № 1274) Про зміни та доповнення до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств м. Ужгорода на 2013 – 2015 роки. (Програма підтримки комунальних підприємств)
3.(проект №1275) Про зміни до рішення ХІ сесії міської ради VІ скликання від 09.12.2011 року № 324. (Програма благоустрою)
(Оновлене) Про зміни до рішення XI сесії міської ради VI скликання від 09.12.2011 року № 324
4.(проект №1276) Про зміни та доповнення до рішення ХVІІ сесії міської ради VІ скликання від 29.03.13 р. № 833. (Програма виконання рішень судів)
5.(проект №1277) Про доповнення до рішення ХV сесії міської ради VІ скликання від 28 грудня 2012 року № 767. (Програма приватизації)

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1. Про надання та продовження дозволів на проведення земляних робіт.
2. Про переоформлення гаража.
3. Про переведення житлового приміщення у нежитлове.
4. Про зміни до рішення.
5. Про зовнішню рекламу (ТОВ "ФУДМЕРЕЖА").
6. Про зовнішню рекламу (ФОП Буланов Л. М.).
7. Про приватизацію державного житлового фонду.