В Ужгороді діятимуть табори відпочинку для дітей
Додано 04.06.2014
Нині на засіданні виконкому затвердили рішення про створення таборів відпочинку. На території міста працюватимуть два табори по 95 місць з денним перебуванням в одну зміну 14 днів з 10.06. по 27.06.2014 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 та ЗОШ І-ІІІ ст. № 20 ліцей „Лідер”. На базі реабілітаційного відділення міської дитячої клінічної лікарні діятиме табір відпочинку на 120 дітей з денним перебуванням в шість змін по 14 днів з 02.06.2013 року
В першу чергу до таборів потрапляють діти з багатодітних сімей, сироти та діти з особливими фізичними потребами

В Ужгороді облікують підлітків та дітей дошкільного віку
Додано 04.06.2014
Процедура обліку проводиться щороку, обліку підлягають усі діти, котрі проживають на території міста. Облік здійснюватиметься з 15 червня по 15 серпня, але загалом списки дітей уточнюються протягом року, оскільки час від часу виникає потреба вносити до списку певні зміни.
Говорили на виконкомі і про проблеми поступлення дітей до шкіл, які територіально розміщені поблизу, тобто з вулиць, які закріплені за певним навчальним закладом. За заявою батьків дитину зобов'язані прийняти загальноосвітні навчальні заклади. В свою чергу спеціалізовані заклади приймають на навчання лише за результатами конкурсного відбору. Враховуючи дану ситуацію управлінню освіти дали завдання провести роботу по пошуку можливості з переведення спеціалізованих навчальних закладів у загальноосвітні. Така зміна статусу дасть можливість надання пріоритету поступлення до школи дітям, які проживають поблизу тієї чи іншої школи.

Члени виконкому погодили планові дозволи на проведення земляних робіт
Додано 04.06.2014
Надано дозвіл на 5 діб Закарпатській філії ПАТ «Укртелеком» для ремонту телефонної каналізації по вул. Л. Толстого, 31. Строком на 20 діб ПАТ «Закарпатгаз» для приєднання до газових мереж багатоквартирних житлових будинків №42 та №42А по вул. Кошицькій. Також було надано дозволи ще кільком фізичним і юридичним особам, котрі проводять будівельні чи відновлювальні роботи в місті.

В місті активізують роботу по попередженню продажу алкогольних напоїв неповнолітнім
Додано 04.06.2014
Розглядаючи на виконкомі робочі питання служби у справах дітей, в.о. мера, секретар ради Віктор Щадей наголосив на необхідності збільшення рейдів по перевірці закладів де можуть продавати алкоголь неповнолітнім. "Потрібно якщо не повністю викорінити таку практику, то максимально ускладнити роботу тим, хто хоче продавати неповнолітнім алкогольні напої", - додав Віктор Щадей.