Дорогі батьки, вчителі та юні таланти , запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі «Очима дитини про бюджет країни»
Додано 29.01.2014
Метою конкурсу, започаткованого Міністерством доходів і зборів України, є виховання культури сумлінного платника податків, зборів, платежів у школярів та ознайомлення їх з професією фахівця податкової та митної справи.
Конкурс «Очима дитини про бюджет країни» проводитиметься у три етапи:
І – районного рівня (протягом січня – квітня 2014 року);
ІІ – регіонального рівня (впродовж травня 2014 року);
ІІІ – Всеукраїнського рівня (протягом червня – серпня 2014 року).
У творчих змаганнях можуть брати участь учні загальноосвітніх навчальних закладів віком від 9 до 15 років.
Конкурсанти змагатимуться між собою трьома напрямками дитячої творчості: художні твори; комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація); літературні твори, які базуватимуться на податковій та митній тематиці.
Обов’язковим атрибутом до усіх робіт має бути довідка про автора із зазначенням: його прізвище, повного ім'я та дати народження; місця проживання (повну адресу); короткої біографічної довідки з описом творчих здібностей та хобі автора, а також назви навчального закладу, контактного телефону.

ЯК ОБЧИСЛИТЕ – ТАК СПЛАТИТЕ!
Додано 29.01.2014
ДПІ у м.Ужгороді ГУ Міндоходів у Закарпатській області звертає Вашу увагу, що відповідно до пункту 289.1 статті 289 ПКУ для визначення розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності використовується нормативна грошова оцінка земельних ділянок.
Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, за індексом споживчих цін за попередній рік щороку розраховує величину коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель, на який індексується нормативна грошова оцінка сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за станом на 1 січня поточного року.