ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ!
Додано 10.02.2014
ДПІ у м. Ужгороді повідомляє, що за дорученням Міністра доходів і зборів Олександра Клименка Центри обслуговування платників податків у період подачі річної звітності працюють у посиленому режимі за принципом „до останнього відвідувача”.
Таким чином, задля уникнення черг та незручностей для платників податків ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЛАТНИКІВ ДПІ у м. Ужгороді ГУ Міндоходів у Закарпатській області у неділю 9 лютого 2014 року буде працювати до «останнього відвідувача».

ДПІ у м.Ужгороді

У 2013 році Національним агентством України з питань державної служби надано більше 13 тисяч роз'яснень на звернення громадян
Додано 10.02.2014
Протягом 2013 року до Нацдержслужби України та управлінь державної служби Головного управління державної служби України в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі надійшло 13 063 звернення громадян.
Безпосередньо до Нацдержслужби України від громадян надійшло 1121 індивідуальне та колективне письмове звернення. Кількість звернень громадян порівняно з 2012 роком збільшилась на 3,8 % – у минулому році було 1080 звернень.
Найбільше звернень – 211 надійшло з м. Києва, що складає 18,8 % від їх загальної кількості, з Київської – 188 (16,8 %), Одеської – 77 (6,9 %), Львівської – 61 (5,4 %), Донецької – 59 (5,3 %), Дніпропетровської – 44 (3,9 %), Полтавської – 41 (3,7 %), Запорізької – 39 (3,5 %) та Вінницької – 37 (3,3 %) областей. Найменше – з Волинської – 7 (0,6 %), Івано-Франківської – 9 (0,8 %), Хмельницької та Кіровоградської – 13 (1,6 %).