Вчора в Ужгороді пройшла хода мітингувальників за "ідеї майдану"!
Додано 17.02.2014

«Кохання – вічне джерело»
Додано 17.02.2014
13 лютого у літературно-мистецькій вітальні Ужгородської міської бібліотеки відбувся тематично-розважальний вечір до дня Святого Валентина «Кохання – вічне джерело».
Присутні студенти Ужгородського комерційного технікуму мали чудову нагоду помандрувати країною Любові і Кохання, поблукати вулицями далекого щастя, бо навіть невзаємна і нещаслива любов осяює душу, залишається солодким болем-спогадом.
Вірші про кохання, які лунали на святі нікого не залишили байдужими, адже це найкращі слова, що причаїлись у найпотаємніших глибинах сердець відомих поетів. Саме кохання, любов – джерело творчого натхнення багатьох поколінь. До цієї одвічної теми завжди зверталися художники, скульптори, філософи, композитори.

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Порядок денний засідання виконкому

27 лютого відбудеться чергове засідання сесії міської ради
Додано 17.02.2014
Міський голова підписав розпорядження про скликання 27 лютого о 10 годині п'ятого пленарного засідання ХХ сесії Ужгородської міської ради VІ скликання з наступним переліком питань:

1. Про відзначення новонароджених дітей 01 січня 2014 року.
2. Звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста за 2013 рік та звіт про виконання бюджету міста за 2013 рік.
3. Про Програму будівництва житла в місті Ужгород на 2014 рік.
4. Про комплексну Програму боротьби зі злочинністю, забезпечення громадського порядку на території м. Ужгорода та соціально – правового захисту працівників міліції, членів їх сімей на 2014 рік.
5. Про Програму створення та впровадження містобудівного кадастру м. Ужгорода на 2014 – 2018 роки.
6. Про зміни до цільових програм.
7. Про зміни до Програми економічного і соціального розвитку м. Ужгорода на 2014 рік.
8. Про зміни до бюджету міста на 2014 рік.
9. Про надання пільги по податку за землю ЗОКП "Міжнародний аеропорт Ужгород".
10. Про затвердження тимчасового Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах.
11. Про визначення уповноваженого та зміни до Положення про департамент міського господарства.
12. Про затвердження Положення про Ужгородський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
13. Про положення про Службу містобудівного кадастру.
14. Про зміни та доповнення до рішень міської ради.
15. Про регулювання майнових відносин.
16. Про регулювання земельних відносин.
17. Про зміни до рішення міської ради та затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для організації та обслуговування кладовища.
18. Про орієнтовний план роботи Ужгородської міської ради на І – е півріччя 2014 року.
19. Різне.