Шановні мешканці міста Ужгород, перевірте себе у Державному реєстрі виборців!
Додано 26.02.2014
25 травня 2014 року в Україні відбудуться позачергові вибори Президента України. З метою виготовлення якісних списків виборців Центральна виборча комісія надала вам можливість перевірити себе у Державному реєстрі виборців, не виходячи з дому. Для цього на офіційному сайті ЦВК в розділі “Державний реєстр виборців” є закладка “Особистий кабінет виборця”. Зайдіть в неї, натисніть “реєстрація” і внесіть обов’язкову для заповнення поля інформацію. Через деякий час ви отримаєте відповідь на зазначену вами електронну адресу.
Якщо у вас немає доступу до інтернету, зверніться з паспортом до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою: м. Ужгород, пл. Поштова, 3,
кабінети 236-237, з 9.00 до 18.00 ( перерва з 12.00 до 14.00), крім вихідних.
Довідки за телефоном 61-40-68.
Не упустіть нагоду скористатися своїм виборчим правом.

Відділ ведення Державного реєстру
виборців виконкому Ужгородської
міської ради

До уваги мешканців міста
Додано 26.02.2014
З метою забезпечення належного формування Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов внесено зміни до форм подання інформації (наказ Мінрегіонбуду № 533 від 08.11.2013 р.)
У зв”язку з цим, прохання до всіх громадян, перебуваючих на кооператив-ному обліку при виконавчому комітеті міської ради подати (пл.Поштова, 3, каб.232) довідку про склад сім”ї з місця проживання (Ф.№2), копії паспортів та свідоцтв про народження неповнолітніх членів сім”ї, перебуваючих на обліку та їх ідентифікаційні номери.