Заходи спрямовані на виконання бюджету виявилися "сирими"
Додано 19.03.2014
Сьогодні відбулося чергове засідання виконкому. Найдовше дискусій було по першому питанню порядку денного – про затвердження заходів, спрямованих на виконання бюджету міста в 2014 році. Під час доповіді зачепивши тему ЖРЕРів, члени виконкому запропонували щоб директори комунальних підприємств звітувалися по одному на майбутніх засіданнях виконкому про пророблену роботу за рік. В разі збитковості підприємства – розривати роботу з ним. Роботу по проведенню перевірок установ, закладів на легалізацію робочої сили вирішили вже почати з квітня, насамперед це стосується літніх терас.
Один із членів виконкому різко наголосив, що в даному проекті багато недоліків і його слід доопрацювати, хоча доповідач начальник фінуправління Леся Гах зазначила, що на конкретні недоліки так і не було вказано. Відповідно вирішили, що кожен член виконкому, котрий вважає за необхідне внести якісь доповнення, пропозиції до проекту в письмовому варіанти.

Кафе "Ельф" працюватиме, режим роботи узгодили на виконкомі
Додано 19.03.2014
Перед розглядом запланованих питань на засіданні виконавчого комітету вирішили обговорити ситуацію навколо кафе з терасою "Ельф" біля Лінгвістичної гімназії. Сторони – власник кафе, батьківський комітет та дирекція школи, дійшли до усної згоди. Вирішили, що в кафе спиртні напитки будуть продаватися після 16 години, так само музика гратиме після 16 години, до того часу тільки фонова. За продаж спиртних напоїв неповнолітнім – відразу звільнення, крім того встановлені камери спостереження для фіксації роботи персоналу – зазначив власник кафе. Дирекція школи не була проти запропонованих варіантів.

Про масштабні розриття громадськість інформуватимуть краще
Додано 19.03.2014
Розглядаючи проект рішення про надання дозволів на проведення земляних робіт члени виконкому наголосили, що ужгородці погано інформуються про проведення робіт такого спрямування. Тому в разі планового масштабного розриття інформація про це буде розміщатися в газеті "Ужгород" в спеціальній рубриці.
Хоча така інформація розміщується і на офіційному сайті міської ради та надсилається до ЗМІ.