Шановні мешканці міста Ужгород, перевірте себе у Державному реєстрі виборців!
Додано 22.04.2014
25 травня 2014 року в Україні відбудуться позачергові вибори Президента України. З метою виготовлення якісних списків виборців Центральна виборча комісія надала вам можливість перевірити себе у Державному реєстрі виборців, не виходячи з дому. Для цього на офіційному сайті ЦВК у розділі “Державний реєстр виборців” є закладка “Особистий кабінет виборця”. Зайдіть у неї, натисніть “реєстрація” і внесіть обов’язкову для заповнення поля інформацію. Через деякий час ви отримаєте відповідь на зазначену вами електронну адресу.
Якщо у вас немає доступу до інтернету, зверніться з паспортом до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою: м. Ужгород, пл. Поштова, 3, кабінети 236-237, з 9.00 до 18.00 (перерва з 12.00 до 14.00)
Додатково повідомляємо, що у період виборчого процесу з 26 квітня 2014 року по 25 травня 2014 року включно відділ буде працювати щоденно, без вихідних та святкових днів.
Звертаємо увагу громадян України, які прибули з території Автономної Республіки Крим та м.Севастополя, на можливість оформлення посвідчень про тимчасову зміну місця голосування, на підставі яких виборці зможуть проголосувати в м.Ужгороді.
Довідки за телефоном: 61-40-68.

Відділ ведення Державного реєстру
виборців виконкому Ужгородської