У комісії щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО вирішували, кому надати ділянки першочергово
Додано 23.01.2015
У четвер, 22 січня, відбулося чергове засідання комісії з питань визначення потреби у земельних ділянках та порядку їх надання учасникам бойових дій у зоні проведення АТО і родинам загиблих воїнів.
Голова комісії Богдан Андріїв розповів про рішення засідання:
«На цей час є понад 300 заяв від учасників АТО на виділення земельних ділянок. Сьогодні ми розглянули 33 заяви, серед них були і заяви від військовослужбовців, які зазнали поранень під час проведення бойових дій. Комісія одноголосно підтримала пропозицію щодо надання земельних ділянок цим громадянам. Їхні заяви будуть розглянуті комісією з питань регулювання земельних відносин та надані в проекті рішення на розгляд чергової сесії. Також комісія прийняла рішення рекомендувати надати земельні ділянки двом учасникам АТО, які безпосередньо знаходились в зоні проведення бойових дій і в найближчий час знову відбувають на службу до Збройних Сил України. Решту заяв ми також розглянули, але для прийняття позитивного рішення нам ще додатково потрібно зібрати інформацію стосовно їхнього перебування в зоні АТО. Заявникам, які проживають за межами Ужгорода рекомендовано звертатись за місцем реєстрації».
Ольга ПАЛОШ, газета «Ужгород»

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 28 січня
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Робочі питання:
1. Про надання дозволу на проведення земляних робіт.
2. Про зовнішню рекламу.
3. Про організацію громадських робіт у 2015 році.
4. Про поштові адреси.
5. Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв на 2015 рік.
6. Про опіку над недієздатною особою.
7. Про зміни у складі комісії.
8. Про часткову зміну у додатку до рішення виконкому 29.12.2014 № 517.
9. Про обстеження пасажиропотоків на міських автобусних маршрутах загального користування.
10. Про демонтаж малих архітектурних форм.
11. Про Порядок та комісію із демонтажу самовільно встановлених малих архітектурних форм та тимчасових споруд.
12. Про доповнення до складу адміністративної комісії.
13. Про надання дозволів на посвідчення правочинів про відчуження та набуття майна, перереєстрацію дитини, направлення в Свалявський обласний будинок дитини.
14. Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв на 2015 рік.
15. Про доповнення до Програми зайнятості населення м. Ужгорода на період до 2017 року.

Робочі питання в порядку контролю:
16. Інформація про хід виконання рішення виконавчого комітету від 16.02.2011 р. № 52 „Про план заходів щодо виконання Концепції реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів в м. Ужгород на 2011-2015 роки”.

Додаток 1 Про Програму «Безпека навчальних закладів міста» на 2015-2016 роки

12 лютого засідання сесії
Додано 23.01.2015
2 пленарне засідання XXVII сесії міської ради відбудеться 12 лютого.