Показники виконання бюджету м.Ужгорода з 22.04.2015 р. по 28.04.2015 р.
Доходи
До загального фонду бюджету м.Ужгорода за період з 22 по 28 квітня 2015 року надійшло всього доходів на суму 10 434,9 тис. грн.:

Показники виконання бюджету м.Ужгорода

План-сценарій фестивалю-ярмарку “Сонячний напій”
01-03 травня 2015р. наб.Незалежності

01 травня
10.00 - початок дегустації та продажу вина і меду;
- виставка-продаж виробів майстрів декоративно-ужиткового мистецтва;
- частування традиційними закарпатськими стравами.
11.00 Музичний супровід фестивалю
13.30 Концертна програма художніх колективів міста
14.00 Офіційне відкриття фестивалю-ярмарку
18.30 Виступ рок-гурту «Без обмежень» (м.Київ)
21.00 Фаєр-шоу від театру вогню та світла «Dragonfly»
22.00 Завершення 1-го дня фестивалю

Міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
Додано 29.04.2015
Ужгородська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії відділу муніципальної поліції та правопорядку.
Вимоги до кандидатів: вища освіта відповідного професійного спрямування, знання ділової української мови, вміння працювати на комп’ютері, стаж роботи за фахом не менше як 3-5 років.
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м.Ужгород, пл.Поштова,3, каб.209, тел. 61-45-56.

Шановні мешканці та гості міста!
Додано 29.04.2015
01.05.2015 року з 09 год. до 16 год., передбачається обмеження руху транспортних засобів по вул. Закарпатська - Загорська (згідно схеми організації руху ТЗ) оскільки працівниками ПАТ «Закарпаттяобленерго» проводитиметься заміна кабельної лінії від ТП-24 (вул. Закарпатська) до ТП-50 (вул. Гвардійська). Роботи проводяться на підставі ордеру на проведення земляних робіт, наданого рішенням виконавчого комітету міської ради від 29.04.2015 року № 132.

Схема 1
Схема 2

З повагою,
адміністрація ПАТ «Закарпаттяобленерго»

В Ужгороді закінчився опалювальний сезон
Додано 29.04.2015
Сьогодні члени виконкому підтримали розпорядження міського голови про припинення опалювального сезону в Ужгороді.

Розміщення гучномовців в місті дозволили, але поки що на 3 місяці
Додано 29.04.2015
Сьогодні на засіданні виконкому внесли зміни до рішення про встановлення гучномовців на опорах освітлення в межах центральної частини міста. Редакція стосувалася 3 п. а саме: Департаменту міського господарства укласти відповідні договори строком на три роки на умовах, визначених Порядком розміщення зовнішньої реклами у м.Ужгород. У зв’язку із занепокоєнням міського голови, стосовно контролю за змістом інформації, котру збираються подавати через гучномовці, запропоновано погодити дозвіл на 3 місяці.

Члени міськвиконкому не проголосували за Протокол громадських слухань щодо роботи Ужгородського Водоканалу
Додано 29.04.2015
Протокол громадських слухань щодо роботи КП «Водоканал м.Ужгорода» з питань покращення надання населенню послуг централізованого водопостачання і водовідведення Комунальним підприємством «Водоканал м.Ужгород» розглянули члени ужгородського міськвиконкому.
Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов запропонував взяти до уваги пропозиції та вимоги, зазначені в резолюції. Після цього планувалося створити робочу групу, яка б вивчила всі побажання, озвучені на слуханнях.
Втім, кількість голосів «за» членів міськвиконкому не була достатньою для прийняття рішення.