Завтра працівники міськвиконкому влаштують суботник
Додано 24.07.2015
Міський голова Віктор Погорелов підписав розпорядження про проведення 25 липня міського суботника. Структурні підрозділі виконавчого комітету міської ради прибиратимуть набережні: Слов’янську, Київську, Православну, Ботанічну, Незалежності, Студентську, а також пл. Пушкіна, Альпінарій та сквер на площі Ш. Петефі.

Варшава прагне посилити співпрацю з Ужгородом
Додано 24.07.2015
Зустріч щодо налагодження тісної співпраці Варшави та обласного центру Закарпаття відбулася сьогодні в кабінеті міського голови Ужгорода Віктора Погорєлова з делегацією з Польщі.
Заступник мера округу Прага Полуднє міста Варшава Пйотр Жиковські та голова ради округу Охота Вітольд Дзенчіоловски запропонували обмін досвідом в сфері освіти та культури.

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 29.07.15р.
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Робочі питання:

1. Про проект програми додаткових гарантій соціального захисту громадян на 2016 рік.
2. Про проект Програми діяльності медико-соціального реабілітаційного центру “Дорога життя” на 2016 рік.
3. Про проект Програми фінансування видатків на житлово-комунальні послуги почесним громадянам м. Ужгорода та делегатам І з’їзду Народних Комітетів Закарпатської України на 2016 рік.
4. Про проект Програми підтримки діяльності громадських організацій міста соціального спрямування на 2016 рік.
5. Про прийняття гр. Толстих В. В. на обслуговування до територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
6. Про зміни до складу адміністративної комісії.
7. Про постійно діючу комісію з обстеження зелених насаджень.

Місцевий розвиток орієнтований на громаду
Додано 24.07.2015
Департамент міського господарства інформує, що у місті Ужгород 22 липня 2015 року відбувся робочий візит інженера проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» Лариси Батченко, в ході якого відбулася робоча зустріч із обласним координатором Проекту Йовбак Марією, муніципальним координатором Мариною Куберка та головами ОСББ, які подали заявки на участь у Проекті і в яких затверджені проектні ідеї. Інженер Проекту надала зауваження та рекомендації щодо формування проектно-кошторисної документації проектів, відвідала всі житлові будинки ОСББ – учасників Проекту