"Підзамковий" парк відроджується
Додано 29.07.2015
1-2 серпня у парку "Підзамковий" відбудеться святкування Дня відродження парку. Гостям заходу буде запропонована концертно-розважальна програма, спортивні змагання, виступ джазового ансамблю, виступ рок-гурту "Whate Raven", Street workout. Також буде чим зайнятися і малечі: конкурс малюнку, атракціони, фокусник.

Місцевий розвиток орієнтований на громаду
Додано 29.07.2015
«Департамент міського господарства інформує, що в Ужгородській міській раді 26 липня 2015 року проведено третє засідання Координаційної ради по відбору ідей ОСББ у м. Ужгороді Закарпатської області. На засіданні розглянуто мікропроектні пропозиції ОСББ м. Ужгорода на участь у Проекті ЄС/ПРООН МРГ- ІІІ та прийнято рішення про підтримку Проектів:
1. ОСББ «Газда-2015» - Мікропроект «Капітальний ремонт фасаду житлового будинку по пр. Свободи, 2».

Показники виконання бюджету м.Ужгорода з 22.07.2015 р. по 28.07.2015 р.
Доходи

До загального фонду бюджету м.Ужгород за період з 22 по 28 липня 2015 року надійшло всього доходів на суму 7 449,0 тис. грн.Таблиця

Тарифи на перевезення пасажирів у міському транспорті наразі залишаються незмінні
Додано 29.07.2015
Сьогодні на засіданні виконавчого комітету у порядку денному було заплановано розглянути проект рішення Про тарифи на міські пасажирські перевезення. Перед розглядом зазначеного проекту міський голова Віктор Погорелов попросив доповісти Ярослава Шафаря заступника міського голови, куратора транспортного відділу, стосовно ситуації із міським пасажирським транспортом, а саме, чи проводились якісь дії, направлені на покрашення умов перевезення пасажирів. Зі слів Ярослава Шафаря – не всі перевізники якісно провели ремонти своїх автобусів, а також не вживають відповідних заходів до водіїв грубіянів. Враховуючи невиконання завдань покладених на перевізників, Віктор Погорелов зняв з розгляду питання перегляду тарифів на міський пасажирський транспорт.

Брифінг міського голови
Додано 29.07.2015
Завтра, 30 липня, о 10.00 в малій залі міськвиконкому відбудеться брифінг міського голови Ужгорода Віктора Погорелова.
Мер розповість про життєдіяльність Ужгорода, ремонт, реконструкцію об'єктів, доріг, започаткування нових традицій, а також відповість на запитання журналістів.