Учнівські квитки, щоб ужгородські школярі могли без оплати їздити автобусами, виготовляють у кожному навчальному закладі
Додано 17.03.2016
Заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак надав роз'яснення щодо учнівських квитків, які є підставою для безоплатного користування міськими автобусами для учнів 1-11 класів ужгородських шкіл.

Оновлений басейн відкрили в ужгородському ліцеї "Лідер"
В ужгородському ліцеї "Лідер" (школа №20) уже працює після реконструкції
басейн і учні мають можливість займатися плаванням. Басейн веде свою історію ще з 1992 року, коли новозбудована школа прийняла перших учнів, однак тривалий час не працював, бо потребував серйозного капітального ремонту. Його урочисто відкрили і перерізали символічну стрічку.

Увага!
Додано 17.03.2016
Завтра, 18 березня, о 12.00 відбудеться засідання постійної комісії Ужгородської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та оподаткування.

Інформація про виплату у 2016 році разової грошової допомоги до 5-го травня
Додано 17.03.2016
Управління праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2016року № 141 «Деякі питання виплати у 2016 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви нацистських переслідувань”