Актуальна інформація щодо електронних сервісів Міністерства юстиції України та реформування районних, міських управлінь юстиції
Електронні сервіси Міністерства юстиції України
Реформування районних та міських управлінь юстиції та розширення системи правової допомоги

Звіти про результати відстеження результативності дії регуляторних актів
Додано 02.03.2016
Проект рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради "Про тарифи на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів"

Рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради від 08.02.14 № 41 "Про тарифи на платні медичні послуги, що надаються Ужгородською центральною міською клінічною лікарнею"

Показники виконання бюджету м.Ужгород з 24.02.2016 р. по 01.03.2016 р.
Доходи
До загального фонду бюджету м.Ужгород за період з 24 лютого по 01 березня 2016 року надійшло всього доходів на суму 20 315,9 тис. грн.:таблиця
До спеціального фонду бюджету міста з 24 лютого по 01 березня 2016 року зараховано 10 984,6 тис. грн., в тому числі:
- власні надходження бюджетних установ- 10 578,8 тис. грн.;
- кошти від продажу земельних ділянок комунальної власності –397,8 тис. грн.;
- кошти пайової участі у розвитку інфраструктури міста –2,1 тис. грн.;
- інші надходження –5,9 тис. грн.

Ужгородці все активніше долучаються до створення ОСББ
Додано 02.03.2016
У середу, 2 березня, у великій залі міської ради відбувся тренінг «Організаційні та правові питання створення ОСББ, співпраця з реалізації ініціатив громад у рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3».
На початку засідання до присутніх звернувся заступник міського голови Олександр Габор, далі ж муніципальний координатор Проекту, голова Ужгородського осередку «Спілки власників житла України» Марина Куберка і обласний координатор Проекту Марія Йовбак грунтовно ознайомили представників ініціативних груп, яких зібралося близько півсотні, з процесом створення об’єднання та його подальшими кроками, роз’яснили основні положення законодавства України щодо ОСББ.