Показники виконання бюджету м.Ужгород з 10.02.2016 р. по 16.02.2016 р.
Доходи

До загального фонду бюджету м.Ужгород за період з 10 по 16 лютого 2016 року надійшло всього доходів на суму 15 286,9 тис. грн.:таблиця
До спеціального фонду бюджету міста з 10 по 16 лютого 2016 року зараховано 462,3 тис. грн., в тому числі:
- кошти від продажу земельних ділянок комунальної власності – 426,2 тис. грн.;
- кошти пайової участі у розвитку інфраструктури міста – 25,1 тис. грн.;
- інші надходження – 11,0 тис. грн.

В Ужгороді планують другу масову кампанію стерилізації безпритульних собак
Додано 18.02.2016
У березні в Ужгороді заплановано другу масову кампанію зі стерилізації безпритульних собак за сприяння міжнародного благодійного фонду "Чотири лапи". Координатор проекту допомоги безпритульним тваринам цієї організації Оксана Лісчишина та голова Ужгородського товариства захисту тварин «Барбос» Ірина Азізян упродовж кількох днів вели перемовини з міським головою Ужгорода Богданом Андріївим та його заступником Олександром Білаком про можливості співпраці.
"Чотири лапи" вже працювали в обласному центрі Закарпаття у серпні-вересні 2013 року, тоді прооперували більше двох сотень чотирилапих безхатьків, кожного з яких помітили блакитною бірочкою на вухо. Ірина Азізян зазначає, що це позбавило місто приблизно від тисячі нових собак, які могли народитися за минулі з часу стерилізації 2,5 роки.

Влада й громадські організації об'єднують зусилля для допомоги засудженим без позбавлення волі
Додано 18.02.2016
Як допомагатимуть ужгородцям, які відбувають покарання за вчинені правопорушення без позбавлення волі – з умовним терміном, виконуючи громадські роботи тощо, розповіли сьогодні на засіданні Ужгородського прес-клубу начальник управління у справах культури, спорту, сім'ї та молоді Ужгородської міської ради Євген Бобров, начальник Ужгородського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції відділу ДПтС України в Закарпатській області Віталій Мураль, юрист Ужгородського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Діана Гомза, директор Громадського центру соціальної допомоги населенню (ГЦСДН) Петро Ренжин.
За словами Віталія Мураля, в обласному центрі, Ужгородському районі та Чопі відбувають покарання без позбавлення волі близько 500 осіб, із них біля 200 – молодь, в Ужгороді також близько 10 неповнолітніх. Вони засуджені насамперед за крадіжки, дрібне хуліганство, завдання тілесних ушкоджень. Біля 30% згодом знову порушують закон.