Департамент міського господарства Ужгородської міської ради пропонує перелік об’єктів комунальної власності міста, які надаватимуться в оренду:
Додано 14.07.2014
1. нежитлове приміщення площею 7,39 кв.м., яке знаходиться на першому поверсі адмінбудівлі виконкому Ужгородської міської ради за адресою пл. Поштова 3.
Цільове використання: під відділення банківської установи.
2. нежитлове приміщення площею 2 кв.м., яке знаходиться на першому поверсі адмінбудівлі виконкому Ужгородської міської ради за адресою: м. Ужгород, пл. Поштова 3.
Цільове використання: розміщення апарату для продажу кави.
3. Вбудоване підвальне приміщення площею 45 кв.м. за адресою м. Ужгород, пр. Свободи, 31.
Цільове використання: розміщення магазину непродовольчих товарів.
4. Вбудоване приміщення першого поверху двоповерхової будівлі (будівля літери ББ’Б’’) Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20-ліцей «Лідер» площею 22,1 кв.м за адресою: м. Ужгород. вул. Сільвая, 3. Цільове використання: допоміжне приміщення для їдальні Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20-ліцей «Лідер».
Суб’єктам підприємницької діяльності подавати заяви до 25.07.2014р. включно в департамент міського господарства Ужгородської міської ради (каб. 227/1) за адресою: м. Ужгород, пл. Поштова, 3. (телефон для довідок 61-51-22, 61-41-90).
До заяви додаються наступні документи:
- копія свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця, юридичної особи або копія виписки із єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців;
- проект договору оренди.