В Ужгороді відбудеться перший благодійний новорічно-різдвяний ярмарок медової продукції "МЕДОВУХА ФЕСТ 2015"
Додано 30.12.2014
Захід проводитиметься з 3 по 5 січня 2015 на наб. Незалежності.
Медовий фестиваль організовується для допомоги ужгородським військовим та дітям, хворим на цукровий діабет, тому на цій події буде багато волонтерів. Організатори фесту - Асоціація пасічників Закарпаття, творче об’єднання "МАСКА», до участі в заході також долучаться громадські організації, а міська влада надасть підтримку в проведені фесту.
На заході можна буде придбати мед, медові вина та медовий бальзам. Організатори запевняють, що непотребу на святі не буде, а навпаки, тематична продукція. На фестивалі також проводитиметься конкурс на вибір найкращої назви для медового бальзаму. Переможець отримає літр нового медового продукту. Передбачено конкурсно-розважальну, ігрову програму, виступи самодіяльності.
Офіційне відкриття фестивалю відбудеться 3 січня, о 14 годині. Хоча скуштувати продукцію можна буде вже з 10 години. Офіційне закриття заходу - 5 січня, о 16.00 з врученням зібраних коштів волонтерам, оголошення переможця конкурсу на кращу назву медового бальзаму.