За минулий рік єдинники Ужгорода поповнили казну на 40,2 млн.грн.
Додано 02.02.2015
Ужгородські платники податків, які працюють на спрощеній системі оподаткування, а їх більше 6 тисяч, сплатили у 2014 роцідо бюджету 40198,4 тис.грн. єдиного податку. Порівняно з 2013 роком сплата податку зросла на 4,6 млн. грн. Вже в поточному році сплачено суб»єктами господарювання 3203,3 тис. грн.
Більшість сплаченої суми складають надходження від фізичних осіб-підприємців. За вказаний період від цієї категорії платників бюджет отримав 29443,9 тис.грн. Решту – 10,7 млн. грн. бюджет отримав від діяльності юридичних осіб, які перебувають на спрощеній системі.
Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)» від 28.12.2014 р. № 71-VIII з 1 січня 2015 року зазнала змін спрощена система оподаткування, обліку та звітності.
Тобто, для спрощенців діють чотири групи. Окрім того, збільшено максимальний розмір доходу для перебування на першій - другій групах спрощеної системі оподаткування, знижено ставку оподаткування для платників третьої групи, в четверту групу потрапили платники фіксованого сільськогосподарського податку,у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75%.

Інформаційно-комунікаційний сектор ДПІ у м.Ужгороді