Школярі міста долучилися до прибирання двох парків
Додано 20.03.2015
Як відомо, за розпорядженням міського голови, в місті з 16 березня до 20 квітня триває місячник благоустрою. Цієї п’ятниці, 20 березня, до прибирання двох парків міста долучилися учні десятих класів кількох навчальних закладів.
«Спільними зусиллями стараємося наводити в місті порядок. Сьогодні завдяки участі школярів відбулося прибирання двох парків у місті – «Боздоського» і «Підзамкового». Учні за рахунок уроків трудового навчання, без зриву навчального процесу, допомогли місту стати чистішим», – зазначив в.о. міського голови Богдан Андріїв.
До прибирання парку «Підзамкового» долучилися учні п’яти шкіл міста: 2, 7,10, 11, 20. Заступник директора з виховної роботи ліцею «Інтелект»-ЗОШ І-ІІІ ст. №11 Оксана Русин каже, що школярі із задоволенням вийшли поприбирати територію парку.«Нині була сприятлива сонячна погода, учні гарно попрацювали, активно збирали гілки, побутове сміття, листя. Вони самі часто тут гуляють, ходять займатися на тренажерах, грати в футбол, тож розуміють важливість порядку».

Школяр Василь разом з однокласниками долучився до прибирання парку «Підзамковий», бо не бачить великої кількості активістів, які б хотіли допомогти прибрати місто.«Ми очищали доріжки від листя, гілок, скла, щоб діти не могли поранитися. У цьому парку гуляють батьки з дітьми, тож потрібно, щоб було гарно і безпечно. Думаю, щоб вплинути на свідомість людей, які смітять, треба хоча б раз змусити їх поприбирати, щоб вони навчилися цінувати старання інших», - вважає хлопець.

Ольга Палош
газета "Ужгород"