З виносною торгівлею наведуть порядок
Додано 25.03.2015
З метою ліквідації несанкціонованої торгівлі на території міста під час засідання Ужгородського міськвиконкому 25 березня був розглянутий проект рішення «Про об’єкти тимчасової торгівлі».
У зв’язку з набранням законної сили Постанови Закарпатського окружного адміністративного суду, враховуючи відсутність у землекористувачів державної реєстрації права оренди земельних ділянок комунальної власності міста на яких проводиться тимчасова торгівля, члени виконкому прийняли рішення анулювати підтвердження торговельної діяльності на тимчасові об’єкти торгівлі. Підприємців буде зобов’язано здійснити їхній демонтаж.«Маємо висновок санепідемстанції: торговельні об’єкти з продажу морозива, напоїв не мають бути розміщені на проїжджих частинах доріг, у них має бути і доступ до води, санвузлів. Ми живемо у європейському місті, тому також хочемо навести порядок.
Альтернативою для підприєцмів є можливість розміщення «точок» з морозивом, напоями на облаштованих літніх майданчиках при стаціонарних кафе, ресторанах, магазинах», – зазначила начальник управління майном міста, заступник директора департаменту міського господарства Тетяна Полтавцева.
Окрім того, під час свят тимчасово буде дозволено здійснювати продаж морозива і напоїв у парках і скверах.

Ольга Палош
газета "Ужгород"