Сьогодні у великій залі міськвиконкому нагороджували юних переможців олімпіади з української мови, математики, природознавства та англійської мови
Додано 21.05.2015
Олімпіада проводилася серед учнів четвертих класів. Із 22 навчальних закладів міста в олімпіаді з української мови взяли участь 51 учень, з математики – 48, з природознавства – 40 та з англійської мови – 50 учнів. Ґрунтову підготовку та високу якість знань показали учні СНВК "ПРОЛІСОК", УЗОШ №10, НВК "Престиж", СНВК "Первоцвіт", УСШ №3, УЗОШ №6, УСЗОШ №4, УЗОШ №12, НВК "УжЕЛ", УЗОШ №15, СНВК "Ялинка", ліцей "Лідер", БПЛ "Інтелект" та СНВК "Веселка".
Міський голова Віктор Погорелов зауважив, що йому дуже приємно приймати участь в такому важливому заході. "Як корінному ужгородцю я з радістю і гордістю дивлюсь на дітей котрі стараються, навчаються і перемагають в олімпіадах, котрі прикладають максиму зусиль для досягнення своїх цілей" – наголосив Віктор Погорелов. Мер міста побажав щоб дітки перемагали кожного року, а на Ужгород в майбутньому рівнялася вся Україна.

Насамкінець заходу нагородження переможців олімпіади, відзначили врученням диплому наймолодшому учаснику олімпіади – учню третього класу, котрий на рівні з учнями четвертих класів брав участь в олімпіаді та показав дуже достойний результат.
"У вас дуже хороший і вдалий старт, нехай ваш життєвий шлях буде такий самий успішний, високих вам досягнень та успіхів у житті, ми хочемо і будемо вами пишатися, а ви давайте нам таку можливість", - побажала діткам Оскана Бабунич начальник управління освіти Ужгородської міської ради.