До уваги ужгородців!
Додано 29.05.2015
Міська рада Ужгорода інформує, що від ПАТ «Закарпатгаз» надійшло повідомлення про те, 28 травня, близько 21.20, по вулиці Грибоєдова здійснено несанкціоноване перекриття засувки газорозподілу, що забезпечує газопостачанням мешканців району Червениця.
Фахівці  ПАТ «Закарпатгаз» проводять необхідні роботи і за попередньою інформацією до кінця дня сьогодні, 29 травня, відновлять газопостачання.Задля безпечного пуску газу мешканців будинків на Червениці просять, в міру можливості, бути вдома, оскільки відновлення проводиться безпосередньо в кожному будинку.
Міська рада Ужгорода просить із розумінням поставитися до незручностей, які виникли через відключення газу і запевняє: ситуація перебуває на постійному контролі, керівництво міськради звернулося до ПАТ «Закарпатгаз» не зволікати з відновленням газопостачання в мікрорайоні. Також звернулися до правоохоронців з вимогою докладно розібратися і знайти винуватців, через яких тисячі ужгородців залишилися без газу.