Навпроти Ужгородської міської ради сьогодні тривають роботи - "точково" перекладають бруківку
Додано 24.06.2015
Працює ТОВ "Агрошляхбуд" і, як повідомив директор департаменту міського господарства міськради Олександр Костенчук, до кінця цього тижня ще лататимуть ями на Фединця. Далі на черзі - вулиці Ольбрахта, Підградська та Заводська.
Нагадаємо, ще на початку цього місяця працівники у яскравих помаранчевих жилетах замощували «дірки» там, де викришилася бруківка на вулицях Боженка і Довженка – біля дитячої поліклініки, дитячої лікарні, приміщення апеляційного суду тощо.
Сьогодні міський голова Віктор Погорелов зазначив виконавцям робіт, що не задоволений їхніми діями, адже ручне трамбування бруківки допустиме тільки в пішохідній зоні, а на проїжджій частині, де великий тиск на покриття від важких автомобілів, воно не дасть якісних результатів.

До речі, за наполяганням Віктора Погорелова керівники обласної влади - голова ОДА Василь Губаль та обласної ради Володимир Чубірко пообіцяли ближчим часом прийняти рішення щодо "дрібної", розміром 5х5, "коцки" ще чеських часів, яку зняли під час реконструкції площі Народної і склали у дворі закарпатського "білого дому". Ця бруківка потрібна для відновлення пошкоджених ділянок в історичному центрі міста.