УКРАЇНЦІ СТАЮТЬ ДЕДАЛІ ВРАЗЛИВІШИМИ ДО ЗАГРОЗ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ, СВІДЧИТЬ НОВЕ ДОСЛІДЖЕННЯ
Додано 10.08.2015
30 липня 2015 р.
З нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми* Міжнародна організація з міграції (МОМ) оприлюднила нові соціологічні дані щодо загроз неврегульованої міграції та торгівлі людьми в Україні.
3а результатами репрезентативного опитування населення**, здійсненого на замовлення МОМ компанією Gfk Ukraine за фінансування Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія, частка тих, хто працює за кордоном неофіційно, зросла з 22% станом на 2011 р, до майже 41% від усіх українців, які працювали за кордоном на момент цьогорічного опитування.
Більше того, 21% потенційних трудових мігрантів з України, значну частину з яких складають чоловіки із західних областей, погодилися би заради роботи в іншій країні перетнути кордон нелегально, працювати під замком або віддати свій паспорт працедавцю; чотири роки тому ця група ризику становила 14% від загальної кількості потенційних трудових мігрантів.
«Це тривожна тенденція, - зазначила під час прес-конференції, де були презентовані результати опитування, пані Наталя Федорович, директор Департаменту сімейної, Тендерної політики та протидії торгівлі людьми міністерства соціальної політики України. - Дані опитування підтверджують нові виклики, що настають перед нами сьогодні, а отже ,попереду багато роботи, і це не тільки виявлення жертв торгівлі людьми, а, перш зо все, попередження цього злочину в умовах збільшення загроз, що пов'язані з торгівлею людьми всередині країни та за ЇЇ межами, Міністерство намагається зробити все можливе, аби убезпечити наших громадян від потрапляння до ситуацій торгівлі людьми.
Дані зазначеного опитування також свідчать про те, що 8% українців, тобто три мільйони осіб, планують знайти роботу за кордоном у найближчому майбутньому. Чоловіків серед них приблизно вдвічі більше, ніж жінок. 34% опитаних не мають нічого проти працевлаштування за кордоном, але ще предметно не думали про це. Одночасно відсоток українців, які не розглядають можливості поїхати на заробітки за кордон, скоротився з 55% за даними 2011 р. до 44% сьогодні.
Що стосується основних країн призначення трудової міграції, привабливість Росії скоротилася а останні роки: якщо у 2011 році ї розглядали 18% охочих працювати за кордонам, тепер таких 12%. Водночас, привабливість Польщі зросла з 7% 2006 року, коли було здійснено перше аналогічне дослідження, до 30% сьогодні. Лідерство в рейтингу привабливості з Польщею поділяє Німеччина, на третьому місці - Італія, де хочуть працювати 19% потенційних трудових мігрантів з України; за ними йдуть США {15%}, Велика Британія та Росія (12%), Канада і Чехія (11%).
Із вересня 2012 р. по червень 2015 р. Міністерство соціальної політики України встановило статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, 94 особам, які на розі отримують допомогу від місцевих державних структур та громадських організацій. Зо перші шість місяців цього року органами внутрішніх справ України відкрито 92 кримінальних проводжених щодо злочинів, пов'язаних з торгівлею людьми.
За додатковою інформацією звертайтеся до начальника відділу у справах сімʼї та молоді Воловара Романа Івановича тел. 63-04-01

*Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2023 році ) метою «підвищення обізнаності щодо стену жертв торгівлі людьми та заохочувати і захищати їхні права». Більше інформації тут : httD;//www,un.orn/ru/evenn/humantriiffickina/
** Вибірка дослідження, здійсненого у лютому-березні цього року, становила 2087 респондентів і є репрезентативною для населення віком 15+ за регіоном, типом поселення, віком та статтю Дослідження було здійснено на контрольованій Урядом території України. Частку населення східного та південного макрорегіонів було збільшено, аби компенсувати території, які не увійшли до вибірки.

Оновлена
версія сайту
Інформація про виділення коштів місцевого бюджету
КОРИГУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ МІСТА

ПЛАН ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ МІСТА
Внесення змін у детальні плани території індивідуальної малоповерхової житлової малоповерхової забудови в районі вулиць Тютюнової, Загорської, Ярослава Мудрого для розміщення житлових будинків садибного типу для учасників АТО та бойових дій в Афганістані
ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ ПЛАН МІСТА

Пояснювальна записка.pdf
Карта (1-5000).jpg (35M)
Схема маршрутів громадського транспорту Ужгорода


Контактні телефони приватних та комунальних служб міста, диспетчерських служб
Інформація про порядок подання звернень, функціонування телефонів «гарячої лінії» та електронні поштові адреси в Ужгородській місцевій прокуратурі

Електронні звернення громадян


*Додатково інформуємо, що відповідно до Закону України, "Про звернення громадян" відділом роботи із зверненнями громадян ведеться реєстрація телефонних звернень громадян за номером : 617127

швидкий перехід


ГОЛОВНА

Про Ужгород

Фотогалерея

Структура органів міської ради

Рішення сесій міської ради

Рішення виконкому

Розпорядження міського голови

Постійні комісії

Громадсько-політична активність

Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

Паспорт підприємств міста

Оголошено конкурс