Міжнародний Фестиваль – Форум
Додано 03.09.2015
Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) проводитиме Міжнародний Фестиваль – Форум під гаслом “Україна єднає світ”).
Проведення цього заходу заплановано з 20 по 27 вересня поточного року в Італії (Неаполь).
На форумі планується представити промисловість України, її можливості, інвестиційні та інноваційні проекти. Запрошені представники влади обох держав, мери міст (Рим, Неаполь, Мілан та ін.). Очікується приїзд інвесторів з Ізраїлю, Швеції, Туреччини.
Девіз заходу: “Україна відкрита для співпраці”. Мета заходу: Забезпечити створення умов для консолідації, співпраці та співдружності світової спільноти і України шляхом презентації під час Форуму нової концепції та методологічних й конструктивних принципів побудування стратегії соціально-економічного розвитку галузей і регіонів України на базі зростання їх інноваційного потенціалу, підвищення привабливості та іміджу України.
Форум передбачає круглі столи: “Україна промислова: інноваційний шлях розвитку та інвестиційна привабливість”; “Україна – потужна аграрна країна”; “Банківська та фінансова складова України”; “Єдність та співпраця країн для успішного покращення економічного стану та розвитку регіонів”.
Орієнтовна участь у форумі – 1475 євро (переліт, харчування, проживання). Телефони для довідок: 0507603230; 0675070107.

Програма економічного Форуму
"Україна єднає світ"

22.09.2015. Перший день економічного Форуму
10.00-10.30. Реєстрація учасників Форуму
10.30-11.ОО. Урочисте відкриття Форуму.
11.00-13.00. Круглий стіл «Україна промислова: інноваційний шлях розвитку та інвестиційна привабливість».
- Базові галузі промисловості (металургія, хімія, машинобудування, автомобілебудування, суднобудування, авіакосмічна промисловість);
- Паливно-енергетичний комплекс;
- Будівництво та архітектура;
- ІТ -технології.

23.09.2015. Другий день економічного Форуму
10.00-10.30. Реєстрація учасників Форуму
10.30-13.00. Круглий стіл «Україна -потужна аграрна країна»
- Зернові культури України та їх привабливість в межах нормативів
- СОТ
- Харчова промисловість;
- Мінеральні добрива;
- Виноградарство та виноробство.

24.09.2015. Третій день економічного Форуму
10.00-10.30. Реєстрація учасників Форуму
10.30-13.00. Круглий стіл «Банківська та фінансова складова України»
- Шляхи подолання кризи в банківської системі;
- Інноваційні підходи до протидії корупції у реальному секторі
економіки;
- Малий та середній бізнес: умови підвищення ролі малих та середніх підприємств у економіці країни.

25.09.2015. Четвертий день Форуму
10.00-10.30.Реєстрація учасників Форуму
10. 30-13.00. Круглий стіл керівників регіональних органів управління та місцевого самоврядування України та Італії
«Єдність та співпраця країн для успішного покращення економічного стану та розвитку регіонів»
13. 00- 13. 30. Підведення підсумків та урочисте закриття Форуму.

Проведення заходу та урочисте закриття Форуму відбудеться у Комуні міста Напалю.