Ужгородці з п’ятьма дітьми, в якої горіла квартира, загинули чоловік і дитина — допомагають
Додано 09.09.2015
Вчора міський голова Ужгорода Віктор Погорелов побував у квартирі на вулиці Декабристів, де в ніч на 11 липня була пожежа, в якій загинули чоловік та 4-річний хлопчик. Ще 5 дітей потрапили тоді до лікарні.
Міський голова зустрівся з мамою дітей, Діаною Ярош і одразу вирішив кілька важливих для родини проблем. Зокрема, у зв’язку з втратою чоловіка, жінці в управлінні праці та соціального захисту вже оформили більші виплати соціальної допомоги на діток.
Також вона поскаржилася, що двоє дітей навчаються у ЗОШ №8, а третю дитину прийняли у 1-ий клас ЗОШ №12, відтак їй дуже складно забирати дітей із різних начальних закладів. Віктор Погорелов звернувся до керівника міського управління освіти Оксани Бабунич і попросив вирішити питання, щоб і ця дівчинка навчалася в школі зі старшими братом і сестрою.
Квартиру наразі штукатурять знайомі постраждалої, але це вся допомога, яку вони можуть надати. Міський голова оглянув зроблене і пообіцяв знайти можливість надалі допомогти з помешканням. За рахунок ЖРЕРу зробити це не можна, бо у жінки значна заборгованість за житло, вона не сплачувала 8 років, а в самого ЖРЕРУ теж чимала дебіторська заборгованість – більше 1,8 мільйона гривень. І все ж вихід із ситуації знайдуть, — запевнив керівник міста.