Триває відлагодження цілодобової подачі води в усі помешкання Ужгорода
Додано 22.09.2015
На нараді з керівниками комунальних служб міський голова Ужгорода Віктор Погорелов заслухав звіт директора КП «Водоканал» Станіслава Карташова як подається вода в місті в умовах нової системи без графіків, яка діє з 15 вересня.
За інформацією Карташова, лише за окремими адресами із технічних причин подачу води зупиняли з 2 до 5 годин ночі не на тривалий час – усі несправності оперативно ліквідовували, загалом вихідні пройшли без особливих проблем.
Віктор Погорелов наголосив: «Усі недоліки мереж, які проявилися зараз, коли вода подається постійно, потрібно швидко усувати і переналагоджувати схеми так, щоб вода була всюди і без перебоїв. Багатьом ужгородцям важливо, щоб і коли прийдуть із роботи вночі, наприклад, у другу зміну, мали змогу помитися. Особлива увага, я наполягаю, багатоповерхівкам. Де ще «точково» виникають перебої шукайте технічні можливості виправити ситуацію».
Також міський голова вкотре звертається до ужгородців: «Головна умова забезпечення водою Ужгорода — своєчасна та в повному обсязі оплата, без цього всі напрацювання і комунального підприємства, і міської влади просто безсилі. Постійна вода в кранах сьогодні залежить насамперед від кожного ужгородця».