На вулицях Лозовій-Лялька сьогодні зроблять нову дорогу
Додано 22.09.2015
Сьогодні зранку, на вулицях Лозовій-Лялька підрядник ШБЕУ-58 почав укладання асфальту. Підготовчі роботи в цій частині міста велися з минулого тижня, дорожнє полотно повністю підготували до масштабного ремонту: сформували рельєф дороги, вирівняли ґрунт, навели лад з каналізаційними люками.
На місці працює близько двох десятків робочих, завершити роботи планують сьогодні ж до кінця дня.«На Лозовій-Лялька нормальну дорогу треба давно, в Ужгороді раніше робилися лише центральні вулиці. Приємно бачити, що цього року міська влада почала активно ремонтувати і окраїни Ужгорода. Звісно, багато чого б хотілося попросити, щоб ще зробили в нашому районі, але ми, місцеві жителі спілкувалися з міським головою Віктором Погореловим і дуже вдячні за те, що не забувають про нас», – розповідає місцева жителька Марія.

Ще років 15 тому територія нинішніх вулиць Лозової та Лялька була пусткою, з 2002 року ужгородці почали отримувати ділянки під забудову. Під час першої каденції міського голови Віктора Погорєлова зробили основу цих вулиць, встановили освітлення і з того часу практично на 10 років усі роботи зупинилися. Нині ж до кінця дня на місцевих жителів чекатиме нове, гладеньке асфальтне покриття. Тепер мікрорайон матиме нормальний виїзд до міської лікарні на Університетську, а з іншого боку — на Верховинську, згодом цим «кільцем» навіть планують пустити маршрутку.