Дорогі ужгородці, цього року 14 жовтня вперше запроваджено нову традицію – відзначаємо День захисника України.
Додано 13.10.2015
Схиляємо голови перед усіма, хто поліг за волю українського народу, ветеранами, учасниками бойових дій, тими, хто і в ці дні захищає цілісність і незалежність нашої держави та висловлюємо їм щиру і безмежну вдячність.На жаль, уже 11 ужгородців загинули у зоні АТО, близько півтори тисячі чоловіків за останній рік маленький Ужгород проводив на Схід, де вони відстоюють майбутнє нашої країни.
Не випадково День захисника України відзначаємо у день одного із найшановніших в народі християнських свят – Покрови Пресвятої Богородиці. Божа Матір споконвіку вважалася покровителькою українського народу, боронила кожного з нас, а особливо – воїнів. Повсякчасне заступництво Пресвятої Діви за людській рід, за мир і добро на землі надавало сил у боротьбі зі злом.
Молитимемося, аби кожного з тих, хто зараз бореться за цілісність нашої держави,Богородиця вкрила своєю покровою і вберегла від усіх лих, а за кожного з нас заступилася перед Всевишнім.
Бажаю насамперед: здоров’я, терпіння і витримки усім нашим ветеранам, воїнам, захисникам та їхнім родинам, щоб швидше неушкодженими повернулися додому. Хай усюди панують мир і добро, щоб ми будували міцну і процвітаючу державу!
З повагою, міський голова Ужгорода Віктор Погорелов