(проект) ПОРЯДОК ДЕННИЙ четвертого пленарного засідання чергової ХХVІІ сесії Ужгородської міської ради VI скликання
Додано 26.10.2015
від 27 жовтня 2015 року м. Ужгород

1. (проект № 1898) Про доповнення до рішення ХХVІІ сесії міської ради VІ скликання 19.12.14 р. № 1604 (Програма сприяння виконанню рішень судів).
Доповідає: Александров Д.О. – начальник юридичного відділу;
2. (проект № 1899) Про надання грошової допомоги гр. Клопотар Т.В.
Доповідає: Біксей А. – заст. начальника управління праці та
соціального захисту населення;
3. (проект № 1900) Про зміни до бюджету міста на 2015 рік.
Доповідає: Гах Л.М. – начальник фінансового управління;
4. (проект № 1901) Про вирішення земельних відносин на розі вул. Лісної – Червениця ( в районі будівництва каналізаційної станції).
Доповідає: Чепкий О.О. – начальник відділу землекористування;
5. (проект № 1870) Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на які розроблено детальний план території.
Доповідає: Чепкий О.О. – начальник відділу землекористування;
6. (проект №1763) Про приватизацію земельної ділянки несільськогосподарського призначення шляхом викупу. (гр. Піпаш І.І.)
Доповідає: Чепкий О.О. – начальник відділу землекористування;
7. (проект №1764) Про приватизацію земельної ділянки несільськогосподарського призначення шляхом викупу. (гр. Осташ М.М.)
Доповідає: Чепкий О.О. – начальник відділу землекористування;
8. (проект №1760) Про приватизацію земельної ділянки несільськогосподарського призначення шляхом викупу. (гр. Штробля Т.В.)
Доповідає: Чепкий О.О. – начальник відділу землекористування;
9. (проект №1765) Про приватизацію земельної ділянки несільськогосподарського призначення шляхом викупу. (гр. Колотуха І.О.)
Доповідає: Чепкий О.О. – начальник відділу землекористування;
10. (проект №1766) Про приватизацію земельної ділянки несільськогосподарського призначення шляхом викупу. (гр. Лялько М.В.)
Доповідає: Чепкий О.О. – начальник відділу землекористування;
11. (проект №1767) Про приватизацію земельної ділянки несільськогосподарського призначення шляхом викупу. (ВАТ «Закарпатавтотранс»)
Доповідає: Чепкий О.О. – начальник відділу землекористування;
12. (проект №1759) Про приватизацію земельної ділянки несільськогосподарського призначення шляхом викупу. (гр. Фаркаш В.Й.)
Доповідає: Чепкий О.О. – начальник відділу землекористування;
13. (проект №1770) Про передачу земельної ділянки в державну власність(прокуратура).
Доповідає: Чепкий О.О. – начальник відділу землекористування
14. (проект №1771) Про відмову у наданні дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок.
Доповідає: Чепкий О.О. – начальник відділу землекористування
15. (проект №1753) Про поновлення договорів оренди земельних ділянок.
Доповідає: Чепкий О.О. – начальник відділу землекористування;
16. (проект №1754 ) Про припинення дії договорів оренди земельних ділянок.
Доповідає: Чепкий О.О. – начальник відділу землекористування;
17. (проект №1755) Про надання дозволів на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок.
Доповідає: Чепкий О.О. – начальник відділу землекористування;
18. (проект №1756) Про затвердження матеріалів актуалізації звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення (гр. Ковальська І.А. )
Доповідає: Чепкий О.О. – начальник відділу землекористування;
19. (проект №1757) Про затвердження матеріалів актуалізації звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення (гр. Кужальний М.О.)
Доповідає: Чепкий О.О. – начальник відділу землекористування;
20. (проект №1758) Про приватизацію земельної ділянки несільськогосподарського призначення шляхом викупу. (гр. Бондюк Н.І.)
Доповідає: Чепкий О.О. – начальник відділу землекористування;
21. (проект №1761) Про приватизацію земельної ділянки несільськогосподарського призначення шляхом викупу. (ПП «ІППОН»)
Доповідає: Чепкий О.О. – начальник відділу землекористування;
22. (проект №1762) Про приватизацію земельної ділянки несільськогосподарського призначення шляхом викупу. (ПП «ІППОН»)
Доповідає: Чепкий О.О. – начальник відділу землекористування;
23. (проект №1768) Про зміни та скасування рішень міської ради.
Доповідає: Чепкий О.О. – начальник відділу землекористування;
24. (проект №1769) Про передачу земельної ділянки в державну власність (СБУ).