Депутати проголосували за збільшення видатків на медицину Ужгорода та капремонти доріг
Додано 05.01.2016
Колядками та віншуваннями розпочалося сьогоднішнє позачергове засідання сесії Ужгородської міськради. Привітати міського голову, депутатський корпус та всіх присутніх завітали учні Ужгородської ЗОШ №8 І-ІІІ ст.
Далі народні обранці приступили до розгляду єдиного питання порядку денного - "Про бюджет міста на 2016 рік". До проекту рішення було три критичні зауваження постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, оподаткування. Вони були прогосовані без змін за винятком виділення коштів на потреби медзакладів. На пропозицію міського голови Богдана Андріїва 2 млн. грн. розподілили між усіма медзакладами міста.

Тож 29 депутатів проголосували за наступні зміни до бюджету Ужгорода.
На медикаменти та перев'язувальні матеріали виділили: 800 тис. грн. - міській клінічній лікарні, по 500 тис. грн. - міській дитячій лікарні та пологовому будинку, по100 тис. грн. - для відшкодування пільгових рецептів для інвалідів І та ІІ групи, а також ветеранів та інвалідів Другої світової, учасників АТО.
На фінансування професійно-технічних закладів освіти на І квартал 2016 року виділили 6 млн. 515 тис. грн. у зв'язку з тим, що ця стаття видатків перекладена на місцеві бюджети.
17 млн. 880 тис. грн., які передаються із загального фонду до бюджету розвитку, спрямували на капітальний ремонт міських шляхів (10 млн. грн.) та капремонт внутріквартальних територій (7 млн. 880 тис. грн.).

Оновлена
версія сайту
Інформація про виділення коштів місцевого бюджету
КОРИГУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ МІСТА

ПЛАН ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ МІСТА
Внесення змін у детальні плани території індивідуальної малоповерхової житлової малоповерхової забудови в районі вулиць Тютюнової, Загорської, Ярослава Мудрого для розміщення житлових будинків садибного типу для учасників АТО та бойових дій в Афганістані
ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ ПЛАН МІСТА

Пояснювальна записка.pdf
Карта (1-5000).jpg (35M)
Схема маршрутів громадського транспорту Ужгорода


Контактні телефони приватних та комунальних служб міста, диспетчерських служб
Інформація про порядок подання звернень, функціонування телефонів «гарячої лінії» та електронні поштові адреси в Ужгородській місцевій прокуратурі

Електронні звернення громадян


*Додатково інформуємо, що відповідно до Закону України, "Про звернення громадян" відділом роботи із зверненнями громадян ведеться реєстрація телефонних звернень громадян за номером : 617127

швидкий перехід


ГОЛОВНА

Про Ужгород

Фотогалерея

Структура органів міської ради

Рішення сесій міської ради

Рішення виконкому

Розпорядження міського голови

Постійні комісії

Громадсько-політична активність

Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

Паспорт підприємств міста

Оголошено конкурс