Бюджетна комісія погодила програму харчування дітей в освітніх закладах на цей рік
Додано 15.01.2016
Програму харчування в навчальних закладах на 2016 рік погодили сьогодні на засіданні депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету,фінансів та оподаткування.
Депутати, заступник міського голови Олександр Білак, секретар ради Андріана Сушко, начальники управлінь фінансового, освіти і просто мами школярів та дошкільнят, які прийшли в міськраду, обговорили основні положення програми харчування дітей. Наголошувалося: зміни до законів, які стосуються харчування в школах і дитсадках, Верховна Рада прийняла в останні дні року, Президент підписав 31 грудня, опубліковані вони були в січні, тому їх не передбачали при плануванні міського бюджету. Відтак для вирішення проблеми потрібно було терміново розробити програму, погодити її в рамках кількох управлінь, вирішити всі юридичні аспекти.

Сніданки для учнів 1-4 класів державою гарантовано тільки для пільгових категорій дітей – малозабезпечених, з обмеженими фізичними можливостями, дітей-сиріт тощо. За програмою міської ради кількість дітей, які зможуть харчуватися, буде розширено. В школах чекають заяв від батьків, згодом шкільні ради прийматимуть рішення. Загалом, програмою передбачено для харчування дошкільнят та учнів початкових класів понад 8 млн. 781 тис. грн.
Детально обговорили також, як можна буде приймати зміни до програми, щодо звітування про хід її виконання.
Всі члени комісії, присутні на засіданні, одноголосно підтримали зазначену програму. Відтак, вже у понеділок, 18 січня, її розглянуть на позачерговому засіданні виконкому, а згодом - на позачерговій сесії міськради