Ужгородців оштрафували за незаконну рекламу, спалення сміття та інші адміністративні правопорушення
Додано 01.04.2016
Адміністративна комісія при Ужгородській міській раді на засіданні розглянула 41 протокол про адмінпорушення.
Абсолютна більшість протоколів - 38 складена працівниками відділу муніципальної поліції та правопорядку міської ради.
Серед порушень переважали: встановлення вивісок без технічного паспорту та незаконних рекламних конструкцій, спалення сміття мешканцями міста тощо. Також сьогодні розглядали адмінпротоколи за невчасну реєстрацію новонародженого, а ще – про заняття проституцією.
Сімнадцятеро ужгородців, на яких були складені протоколи, прийшли на сьогоднішнє засідання. Вони визнали правопорушення, до моменту винесення питання на адмінкомісію усунули всі зауваження та привели документацію у належний порядок, тому практично всі відбулися попередженням.
За 18 адмінпротоколами порушникам доведеться сплатити штрафи: громадянам до 340 гривень, юридичним особам - від 850 до 1700 гривень.
Міський голова Богдан Андріїв, який головував на засіданні, звернувся до представників поліції з проханням навести нарешті порядок зі стихійною торгівлею в Ужгороді. І розпочати зі стихійного ринку на площі Корятовича. До цієї роботи, спільно з поліцейськими, приєднаються і працівники муніципальної поліції, і депутатського корпусу.