Ужгородська міська рада
від 19.11.2010 р. № 268 м. Ужгород
ПРО СКЛИКАННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ
ІІ СЕСІЇ УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VI СКЛИКАННЯ
Відповідно до ст. ст. 42, 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” скликати 23 листопада 2010 року о 16.00 у великому залі міськви¬конкому позачергову ІІ сесію Ужгород¬ської міської ради VI скликання з таким переліком питань:
1. Інформація Боричевського В.Ф. про постанову Ужгородської міської виборчої комісії Закарпатської області щодо обрання Семаля В.Ю., наступного за чер¬го¬вістю кандидата в депутати у виборчому списку Ужгородської міської організації Єдиного Центру, депутатом Ужгородської міської ради.2. Про персональний склад постійних комісій Ужгородської міської ради VI скликання.
3. Про тимчасовий Регламент Ужгород¬ської міської ради VI скликання.
4. Про Положення структурних підроз¬ділів Ужгородської міської ради та зміни до рішення сесії міської ради.
5. Про типовий Статут комунального підприємства та форми контракту з керівником комунального підприємства.
6. Про порядок проведення конкурсів на право оренди майна територіальної громади міста Ужгорода.
7. Про надання дозволу на отримання кредиту (овердрафт).
8. Про зміни до бюджету міста на 2010 рік.
9. Про зміни до рішень сесій міської ради V скликання.
10. Про зміни в складі виконавчого комітету Ужгородської міської ради.
11. Різне.
Міський голова В.В. ПОГОРЕЛОВ