|
Цього четверга в Ужгородській міській раді відбулося перше засідання відновленої Комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Мета її діяльності – убезпечити життя і здоров’я ужгородців, не лише реагувати на екстрені випадки в місті, але й попереджувати техногенні аварії, епідемії та надзвичайні ситуації.
Це – надзвичайно відповідальна робота, адже йдеться про життя і здоров’я ужгородців, про безпеку міста, - наголосив, відкриваючи перше засідання комісії, Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов. Тому дуже дивує, що комісія, котра має діяти системно, в останні роки збиралася щонайбільше раз на кілька місяців, востаннє – навесні.
На комісії затвердили перелік потенційно небезпечних об’єктів, в ньому 45 пунктів – це нафтобази, автозаправки, кисневі та хлораторна станції. Як інформували голову комісії Віталія Семаля, за останні 4 роки жоден потенційно небезпечний об’єкт в місті не був належно оформлений.
Відтак сьогодні лише 5% із потенційно небезпечних об’єктів мають розроблене проектування системи раннього виявлення небезпеки. Комісією поставлено завдання, аби хоча б кілька об’єктів з переліку у найближчий час врешті були обладнані цією системою і під’єднані до пульту екстреного реагування.
Одне з перших завдань, поставлених на комісії – усім відповідальним службам прозвітувати про готовність до зимового сезону. Відтак інспектуватиметься технічне забезпечення – усі служби мають провести інвентаризацію своїх засобів.
Як наголосив заступник Ужгородського міського голови і голова комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Віталій Семаль, прискіплива увага приділятиметься і станціям зв’язку, що базуються в Ужгороді. Вивчатимуть дозволи на їхнє розміщення і досліджуватимуть вплив на техніку, а головне – на здоров’я людей. Якщо буде виявлено порушення і небезпеку – прийматимуться принципові рішення, наголосив Віталій Семаль, - повідомляють в прес-службі Ужгородської міської ради.
|
|