Ужгород готується до новорічно-різдвяних свят
Додано 30.11.2010
Поруч із вирішенням нагальних побутових проблем Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов на великій нараді у міськраді наголосив на підготовці до свят. Вказівок – низка…

Відповідні служби мають забезпечити вечірнє освітлення знакових споруд міста. До різдвяних свят подбати про освітлення, під’їзди і тротуари до храмів Ужгорода. У мікрорайонах слід підготувати святкові заходи з подарунками, передовсім для самотніх людей, інвалідів та малозабезпечених, аби вони у святкові дні відчували турботу.

Також із настанням зимових морозів ЖРЕРи повинні подбати про ковзанки для малечі – визначити придатні для цього майданчики, їх залити водою, підвести світло, аби діти мали змогу для безпечних розваг просто неба, а не шукали пригод на річці чи озері.

Як до свят буде прикрашено місто – наказано розібратися міському Управлінню архітектури, погодити з підприємцями оздобу міських вітрин а також – визначити місце для «різдвяного» ринку. Тут - особливий акцент: міський голова не бажає більше бачити строкатих смугастих торгових наметів. Торгівля в центрі повинна бути суттєво обмежена і неодмінно мати пристойний вигляд, аби не перетворювати центр міста на базар, - наголошує Віктор Погорєлов.

Також мер наказав з’ясувати, в якому стані міська ялинка та всі «аксесуари» до неї. Головних ужгородський «ялинок» цьогоріч, імовірно, буде більше, ніж традиційно – є наказ підготувати свята і в «Новому» мікрорайоні та у Боздоському парку.

На наступну нараду має бути вже готовий попередній план заходів на святковий період. Міському ж управлінню освіти наказано розробити план роботи з учнями на канікулах, а всім відповідальним службам – подбати про убезпечення дітей від сезонних захворювань.