Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Української держави! Солдати, прапорщики, офіцери!
Додано 06.12.2010
6 грудня вся держава відзначає День збройних сил України.

Незважаючи на досить нетривалу історію війська незалежної України, справжній вік української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах – від Київської Русі і до Великої Вітчизняної війни.

І сьогодні солдати і офіцери збройних сил України гідно продовжують традиції батьків і дідів. І нехай нині армія переживає не найкращі свої часи, країна потребує реформування збройних сил держави, щиро вітаю вас, людей наймужнішої професії – саме тих, хто стоїть на сторожі оборони і безпеки нашої країни, її суверенітету і спокою її громадян.

Вашу роль у житті України неможливо переоцінити, і в усі часи саме військові люди були взірцем сили, мужності, відповідальності для суспільства. Саме вони в усі тривожні часи першими приходять на захист інтересів громадян і держави.

У день свята бажаю вам з оптимізмом і сміливістю дивитися у майбутнє, мати добробут, злагоду в сім’ях, особисте щастя. Незламної вам волі, надійного родинного тилу, Божого благословення і, звісно – мирного неба…

З повагою,

Ужгородській міський голова