Міський голова влаштував комунальникам "прочухана"
Додано 10.12.2010
Толстого, Чорновола, Грушевського, Академіка Корольова і Джамбула – ці вулиці були основними під час традиційного п’ятничного об'їзду Ужгорода Віктором Погорєловим.

Міський голова незадоволений побаченим – каже, комунальники не надто поспішають наводити лад. Так, окрім сміття на вулицях, впадають у вічі заклеєні рекламою стовпи і ліхтарі, і так само – все ті ж неохайні білборди. Мер вкотре акцентує на цьому увагу – муніціпальній поліції доручено попередити власників рекламних носіїв і, якщо ті проігнорують сигнал, зайнятися демонтажем білбордів. Надзвичайно прикра ситуація – з дорогами, також і внутрішньоквартальними. "Дороги в місті просто знищені, особливо прикро вражають шляхи у дворах, це – катастрофа", - каже міський голова.
Розриття для ремонту комунікацій, несправна зливова каналізація, захаращені будівельні майданчики, поламані паркани, машини, що паркуються на зелених зонах – усе це ставало приводом для акцентів міського голови. Відповідальним службам наказано бути активнішими в усуненні недоліків і в роботі загалом. "Якщо не будете справлятися із завданнями – писатимете заяви на звільнення", - каже Віктор Погорєлов, водночас акцентуючи і на підготовці міста до свят.
А приємні новини є для мешканців району вулиці Академіка Корольова, прилеглого до ЗОШ № 8 – до нового року там має бути налагоджене цілодобове водопостачання, - повідомили у прес-службі Ужгородської міської ради.