Напередодні Дня Святого Миколая в Ужгороді відкриють мега-ковзанку
Додано 16.12.2010
Площа льоду – близько 1300 метрів
Велику ковзанку вже майже тиждень готують до відкриття на стадіоні "Авангард". Обіцяють: цей лід стане не тільки першим в краї, але буде й найбільшим, а також – найякіснішим та тривалим.
Майданчик належно підготували, а воду, вже охолоджену майже до нуля градусів, поступово заливали шарами, для того, аби міцний рівний лід довго радував усіх охочих по-зимовому відпочити.
Ковзанку на "Авангарді" відкриють напередодні Дня Святого Миколая, у суботу, 18 грудня. Вона буде не лише найбільшою, але й найдоступнішою для ужгородців – дорослий квиток на день коштуватиме 20 гривень, дитячий – 10. Дотримають і техніки безпеки, на ковзанці будуть освітлення, радіоточка, гарячі напої і чергуватиме лікар. Ковзанка розташована на стадіоні одразу за головним входом і матиме декілька окремих "ділянок" – для дітей, початківців, дорослих і досвідчених ковзанярів.
Працюватиме з 10-ї ранку і до 22-ї години, а у п’ятницю й вихідні, можливо, навіть до 23-ї. Скільки ж протримається найбільший ужгородський лід – залежить, звісно, від погоди. Хоча на стадіоні кажуть: ця крига буде доброю для катання і при температурі +3 і сподіваються, що "авангардовим" мега-льодом ужгородці натішаться досхочу…

Як повідомили в прес-службі Ужгородської міської ради, міський голова Віктор Погорєлов доручив ЖРЕРам облаштувати безкоштовні ковзанки в мікрорайонах. Наразі майданчики для залиття льоду готують на вул. Добролюбова, 6 та 8-го Березня, 30, а також на Перемоги, 149 і Генерала Свободи, 7, 9.