Шановні ужгородці, керівники підприємств, організацій, установ, організацій усіх форм власності, благодійних фондів, релігійних конфесій, комерційних структур та банків !
Додано 22.12.2010
У нашому місті мешкає біля 600 дітей, з числа осіб, які мають певні фізичні обмеження а також діти-сироти.
Багато з них опинилися у вкрай важкому матеріальному становищі, позбавлені радості спілкування з друзями, потребують опіки та піклування, просто дружньої допомоги. Міська влада надає допомогу цій категорії молодим мешканцям міста, однак її можливості обмежені.
Управління праці та соціального захисту населення просить вас взяти участь у привітанні з Різдвяно-Новорічними святами, у ході якого надати посильну матеріальну допомогу та натуральну допомогу всім дітям з особливими проблемами.
Всіх, кому не байдужа їх доля, хто якось може підтримати цю акцію,
просимо надати всебічну допомогу наступним організаціям:
1.Медико-соціально реабілітаційного центру "Дорога життя"
м. Ужгород, вул. Нахімова, 8, тел. 63-93-66.

2.Благодійному фонду Родинного будинку "Нова сім’я"
м. Ужгород, вул. Тихого, 9, тел. 050-184-7594.

3.Спецшколі інтернату І-ІІІ ст..
м. Ужгород, вул. Щедріна, 34, тел. 64-15-24.

4.Ужгородській міській громадській організації інвалідів зору "Дивосвіт"
м. Ужгород, вул. Новака, 10 (другий поверх) тел. 61-24-11, 095-036-4703.

Допомога може бути у вигляді продуктів харчування, одягу, взуття, дитячих іграшок, святкових солодощів та інше.
Будемо вдячні за будь-яку допомогу.

Управління праці
та соціального захисту населення