|
Ідеться і про роботу з відходами, і про аквапарк
"Перш ніж залучати до Ужгорода інвесторів, усе ж треба привести до ладу місто. Адже коли в Ужгород приїздять люди з бажанням вкладати в нього кошти і бачать переважно зруйновану інфраструктуру, то надовго їх тут втримати не вдається. Утім, нині до нас повертаються ті інвестори, які вже проводили переговори з попередньою міською владою, але відмовилися від співпраці через те, що не відчули до себе належного ставлення", - каже Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов.
Що ж до того, куди є зацікавленість вкладати кошти, то йдеться передусім про різноманітні інфраструктурні проекти. "Ми, зокрема, маємо вже близько 20 пропозицій щодо прибирання сміття, його вивезення, сортування. Зараз вивчаємо ситуацію, історію підприємств, систему їх роботи в інших містах. Адже не готові приймати рішення спонтанно. Така робота, звісно, триватиме певний час, але до середини весни, гадаю, ми вже визначимося, з ким можемо працювати системно", - розповідає мер.
Водночас декілька представників різних компаній зацікавлені в будівництві аквапарку в місті. Так, пропонує свої послуги компанія з Кореї; повернулася в Ужгород і німецька фірма, яка раніше мала намір працювати з колишньою міською владою. "Вони, до слова, прийшли з пропозицією зменшити розміри аквапарку з 19 гектарів до 5—7. Враховуючи це, а також той факт, що напрацювання у попереднього керівництва міста були саме з німецькою компанією, ми чекаємо від неї реальний проект. Таку зустріч намітили на лютий".
І якщо все гаразд із документацією, і, звісно, дотриманням законодавства, у тому числі й екологічного, міська влада розглядатиме цей проект, запропонувавши зменшити масштаби комплексу до тих розмірів, які реально потрібні Ужгороду, - повідомила прес-секретар Ужгородського міського голови Алла Хаятова.
|
|