Забудови близь "Ювілейного" не буде
Додано 25.01.2011
Ужгородська муніципальна поліція демонтувала паркан, що огороджував зелену зону, де хотіли звести розважальний заклад
Міська влада виконує свої обіцянки і протидіє забудові прибудинкових територій, скверів і дитячих майданчиків. Так, за рішенням Ужгородського виконкому сьогодні, 25 лютого, паркан перед будинками 51-55 на Проспекті Свободи демонтували, і вже днями зелену зону очистять від чагарників і сміття.
Як розповів начальник Ужгородської муніципальної поліції Борис Борисов, враховуючи колективне звернення мешканців мікрорайону, сесія Ужгородської міської ради скасувала рішення виконкому від 2007-го року, яке передбачало реконструкцію кафе з розширенням, а фактично – дозволяло будівництво торгово-розважального закладу на місці скверику, під вікнами 5-поверхівок. Відтак Ужгородський виконком прийняв рішення демонтувати паркан, який огороджував місце, котре мали забудовувати.Не можна дозволяти бездумно забудовувати сквери і дитячі майданчики – ось принципова позиція міського голови Віктора Погорєлова і депутатів, які його підтримують. Ми маємо зберегти зелені зони для ужгородців. Відповідно депутати одноголосно підтримали рішення мера і відмінили рішення попередньої влади забудовувати цей сквер. Зараз ми бачимо вже наступний за цим рішенням крок – демонтаж паркану тут, на місці, про яке багато ужгородців чули і забудова якого недоречна", - зазначив секретар Ужгородської міськради Віктор Щадей.

Першу зустріч із ужгородцями в якості кандидата на посаду Ужгородського міського голови нинішній мер Віктор Погорєлов провів саме там, на Проспекті Свободи, і обіцяв мешканцям будинків скасувати дозволи на будівництво комерційного закладу під їх вікнами. Нині ця обіцянка виконується – сквер повертають ужгородцям.

Тим часом триває з'ясування правомірності дозволів на забудови інших зелених зон і дитячих майданчиків. Чимало рішень попередньої міської влади приймалися, не враховуючи інтереси людей, - акцентує Віктор Щадей. Позиція теперішнього керівництва міста така: думку ужгородців слід враховувати, ці території мають служити громаді, а не окремим підприємцям. Демонтаж на Проспекті можна вважати першим принциповим кроком в цій справі, адже міська влада переймається й іншими прикладами забудови місць, не призначених для зведення комерційних об'єктів, - повідомляють у прес-службі Ужгородської міської ради.