Сніг на дорогах і тротуарах та неналежно припарковані автівки
Додано 28.01.2011
Під час чергового п’ятничного об'їзду Ужгорода міський голова Віктор Погорєлов приділяв увагу переважно прибиранню міста від снігу. Так, з приємністю відзначив, що, попри брак техніки і фінансування, основні, так звані магістральні, дороги міста почищені. Так само тішить і те, що велика частина власників об’єктів у місті все ж дбає про те, аби підходи до їхніх установ чи закладів мали охайний вигляд і були безпечні. Так, міський голова щодо цього особливо відзначив Проспект Свободи.Щоправда, там же вночі не вдалося як слід почистити дорогу біля узбіч – через те, що ужгородці лишають свій транспорт на краю проїжджої частини. Віктор Погорєлов знову закликав городян бути більш відповідальними і сприяти тому, аби місто було чистим і комфортним.
Міський голова вкотре наголосив на неналежному паркуванні автівок – так, машини залишають не лише просто під заборонними знаками, як, до прикладу, на повороті з вулиці Фединця до площі Поштової, а й прямо на тротуарі – як от на вулиці Гойди. До речі, співробітник міського Управління ДАІ, котрий брав участь в об'їзді, залишився там для складення протоколів.
Комунальникам Віктор Погорєлов наказав більш якісно підсипати шляхи, особливо на спусках і підйомах – так, зокрема, занепокоєння викликала дорога, що веде до Кафедрального собору. Також міський голова велів зрізати чагарники на вулиці Ольбрахта. А ще – зауважив, що попри його прохання, поламаний турнікет близь ЗОШ № 4 досі так і не прибрали. Також під час об'їзду увага була і прибиранню від снігу зупинок і знову ж таки – неохайним парканам, особливо біля забудов.
Загалом же Віктор Погорєлов назвав роботу комунальників з очистки міста від снігу задовільною – робиться усе, що можливо при тих ресурсах, які наявні. Віктор Погорєлов знову таки закликав городян не стояти осторонь і дбати про очищення від снігу тих територій, за які мешканці міста відповідальні згідно з Правилами благоустрою, - повідомляє прес-секретар Ужгородського міського голови Алла Хаятова.