Віктор Погорєлов: "Ужгородська міська влада знищує корупційні схеми, а аж ніяк не "відновлює" їх!"
Додано 08.02.2011
Міський голова пояснює: учасники тендеру погано підготувалися до конкурсу на закупівлі харчів для ужгородських шкіл.
"Нещодавно в деяких ЗМІ з'явилися повідомлення про те, що нібито в ужгородських школах не буде хліба, або ж він буде суттєво дорожчим - через те, що тендерні закупівлі відбулися нібито "нечесно". Це - необ’єктивно викладена інформація!", - заявляє Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов, коментуючи інформацію, розповсюджену деякими ЗМІ щодо нібито "корупційного" тендеру із закупівель харчів для навчальних закладів.

Міський голова тлумачить:

"При проведенні тендеру у більшості учасників не було повного пакету документів для участі у тендері, а переносити тендер для того, аби дати змогу учасникам оновити папери, ніхто не має права. І коли відкрили конверти з даними, вийшло так, що законні підстави бути учасником цих закупівель має лише той, хто і став переможцем. А те, що заднім числом хтось починає говорити, що інші учасники пропонували кращу ціну – це спотворення фактів.
Міська влада неодмінно врахує питання, які виникли в цій ситуації. Я ж наголошую: тендери мають проходити винятково у відповідності до законодавства, і - закликаю всіх учасників належно до них готуватися!", - акцентує мер.
"Поширені заяви про нібито "нечесний" тендер неправдиво характеризують дії міської влади, котра робить все, аби знищити корупційні схеми в місті", - цитує коментар Віктора Погорєлова прес-секретар Ужгородського міського голови Алла Хаятова.