|
Міська влада ініціювала зустріч з підприємствами, котрі мають ліцензію на приймання металобрухту. Загалом у місті так діяльність здійснює з десяток суб’єктів, стільки ж і пунктів прийому.
Зустріч з представниками заготівельників проводив заступник Ужгородського міського голови Юрій Беляков. Також долучився і Юрій Сарай, заступник начальника міської податкової інспекції. Який, власне, й наголосив адміністрації підприємств, що належить як слід оформлювати найманих працівників і, звісно, сплачувати податки. У разі ж, коли це не виконуватимуть, підприємства стануть об’єктом ще більш пильної уваги податківців.
Юрій Беляков звернувся до заготівельників з переконливим проханням не приймати на брухт так званий "комунальний метал" – зливоприймачі, труби, "кожухи" електричних опор, і, звісно, люки. У разі, коли на пункти прийому приноситимуть такі "знахідки" – слід терміново повідомляти міську владу, представники якої за допомоги міліції виявлятимуть крадіїв міського майна і вимагатимуть компенсації. У мерії наголосили, що можливі перевірки пунктів прийому саме на предмет "комунального" металу і нагадали, що в перспективі не виключені й кримінальні справи. Водночас керівництво фірм-заготівельників попросили з розумінням поставитися до вимог мерії і співпрацювати з нею в інтересах міста.
До порушеної теми є підстави поставитись більш ніж серйозно. Приймання комунального майна на брухт є потуранням крадіям. Ті ж зливоприймачі і люки, які приносять заготівельникам, приймаються за копійки, а для міського бюджету їх заміна – доволі витратна. І, звісно, відсутність люків на вулицях – це небезпека для ужгородців.
|
|