В Ужгороді з'явиться більше сотні нових сакур
Додано 06.04.2011
Сьогодні про це повідомив Ужгородський міський голова під час міні-акції з благоустрою близь Генерального консульства Угорської Республіки в Ужгороді. Разом з представниками консульства та міської влади мер висадив кілька сакур на Православній набережній.
Генеральний консул Угорської Республіки в Ужгороді Йожеф Бачкаі зауважив, що рік, під час якого Угорщина головує у парламенті Європейського Союзу, знаменний акціями, що стосуються проведення добровільних робіт країнами-членами ЄС. «До цієї програми ми приєднали й Ужгород. Як бачимо, за участі Консульства в обласному центрі Закарпаття проводяться різні волонтерські роботи. Сьогодні ж спільно з міським головою Віктором Погорєловим ми висадили сакури», - зазначив дипломат, подарувавши усім учасникам акції значки, які символізують причетність людини до добровільних робіт. Перед дипломатичним представництвом прибирали, вапнували старі дерева і саджали нові, а саме сакури. Ці дерева, своєрідний бренд Ужгорода, символізують спільні мрії про те, щоб місто над Ужем було гарним і доглянутим.
Міський голова Віктор Погорєлов розповів, що триває місячник благоустрою, під час якого в Ужгороді не лише прибирають, облаштовують парки і сквери, а й посадять кількасот дерев. Так, цієї суботи, 9 квітня на Слов'янській набережній Ужа в напрямку Боздоського парку висадять більше ста деревець японської вишні, утворюючи таким чином найдовшу сакурову алею у Європі, яка має сягнути двох кілометрів.
Загалом мер позитивно оцінив перебіг місячника благоустрою, зазначивши, що ужгородці радо взялися за весняне порядкування. "Я пишаюся містом і його мешканцями", - сказав міський голова. Віктор Погорєлов розповів, що для робіт з благоустрою і вивезення сміття задіяні всі комунальні служби й повідомив, що в мерії працює штаб акції "Чисте Місто", яка відбудеться з 9 по 16 квітня і має на меті залучити до прибирання чим більше городян. Власне "місячник" триватиме до 22 квітня і ним передбачено чимало заходів з облаштування міста, зокрема його зелених зон і подвір’їв, а також оголошено конкурс на найкрасивіший і найоригінальніший благоустрій, -інформує прес-служба Ужгородської міської ради.