Ужгород має всі шанси знову стати містом фонтанів
Додано 29.04.2011
До Великодня в Ужгороді запрацював перший міський фонтан – у скверику на Довженка. Нагадуємо, кілька років тому він був облаштований підприємцями без залучення коштів міського бюджету, працював на радість городян, а відтак зупинився аж до минулого листопада, коли його перевірили, почистили, відремонтували і "законсервували" до теплої пори. Відновлення, до речі, теж не коштувало Ужгороду грошей, а тепер триває й облагородження території навколо фонтану – там відремонтовані і пофарбовані лавиці, облаштовані клумби, висаджені деревця."Фонтани у місті можемо відроджувати лише за сприяння небайдужих ужгородців, котрі вболіваються за своє місто, адже в бюджеті на це коштів нема. Було б чудово, коли б запрацював і фонтан близь економічного факультету УжНУ – знаю, що систему можна відновити і звертатимуся до підприємців міста з таким проханням. А щодо потічка в альпінарії, то вже готова проектна документація і шукаємо тих меценатів, котрі були б готові долучитися до відновлення цього прекрасного куточка Ужгорода", - каже Віктор Погорєлов. Міський голова розповів також, що на площі Театральній, де зараз триває реконструкція, заплановано збудувати два фонтани. Як інформує прес-служба міської ради, цілком імовірно, що всі згадані водограї запрацюють вже цьогоріч, радуючи ужгородців і не збіднюючи міський бюджет. А щодо бюветів мінеральної води, то Віктор Погорєлов дав доручення відновити один на території міської дитячої лікарні, він запрацює протягом місяця, а для джерел у сквері на Довженка, близь аптеки "Жива вода" і в Боздоському парку розробляється проектно-кошторисна документація.