Претензії щодо землі, виділеної Ратушняком, ужгородці висловлювали міському голові Погорєлову
Додано 04.07.2011
Близько півсотні звернень ужгородців міський голова Віктор Погорєлов розглядав на прийомі 4 червня. Окрім опалення, матеріальної допомоги, комунальних послуг, ремонту житла та питань благоустрою, йшлося і про землю. Зокрема, про проблемні ділянки, виділення яких особисто погодив колишній міський голова Сергій Ратушняк, надавши городянам землю у заплаві Ужа.
Що робити з цією землею, чи є можливість отримання іншої ділянки і хто компенсує витрачені кошти? З такими питаннями до Віктора Погорєлова прийшла Власта Костюк. У 2007 році рішенням сесії їй виділили землю в мікрорайоні Озерної (території було надано назву вулиці Небесної). Аби отримати документи про надання землі, ужгородка заплатила 15 тисяч гривень (ці кошти мали б спрямовуватися на інфраструктуру районів, де й виділялися ділянки під забудову). Утім, коли пані поїхала на власну ділянку, то побачила територію, поділену навпіл великими ровом, на якій не те що будуватися, але й перебувати не можна, адже земля постійно підтоплюється дощовими та ґрунтовими водами. З подібною проблемою на прийом до міського голови прийшли ще кілька ужгородців, зокрема, Андрій Тихановський, котрий отримав ділянку в районі Саксаганського.
Міський голова Віктор Погорєлов повідомив городянам, що прокуратура порушила справу стосовно виділення землі в зоні затоплення (таких ділянок 988, розміщені переважно в районі Саксаганського, Ярослава Мудрого), відтак державні акти на землю у цьому районі не підписуються. Віктор Погорєлов клопотатиме перед урядом щодо фінансування зведення дамби, котра б убезпечила ділянки, розташовані в зоні підтоплення, від паводку. Це наразі єдиний спосіб зарадити людям, котрі стали жертвою чи то популістських, а чи просто цинічних рішень колишнього міського голови Сергія Ратушняка. Власне ж, слід чекати на результати розгляду цих справ прокуратурою.
Віктор Погорєлов визнав, що сьогодні міська влада не може дати задовільної відповіді ужгородцям, котрі, заплативши немалі гроші, отримали ділянки в місцях, де розподіл землі не мав би відбуватися. Кошти, котрі сплачували за надання землі в розрахунку 25 гривень за квадратний метр (рішення про таку сплату відмінено новообраною міською владою на сесії), були використані містом, і для їх повернення людям в бюджеті грошей не передбачено.
Протягом 2006-2010 років попередня міська влада виділила кілька тисяч ділянок, близько тисячі з яких є в зоні затоплення, а понад 200 – в приаеродромній зоні, щодо забудови в межах якої діє заборона транспортної прокуратури. Прес-служба міської ради нагадує – в місті відбувається інвентаризація земельних справ, відтак до її завершення триває мораторій на прийняття рішень стосовно виділення і приватизації земельних ділянок.

Оновлена
версія сайту
Інформація про виділення коштів місцевого бюджету
КОРИГУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ МІСТА

ПЛАН ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ МІСТА
Внесення змін у детальні плани території індивідуальної малоповерхової житлової малоповерхової забудови в районі вулиць Тютюнової, Загорської, Ярослава Мудрого для розміщення житлових будинків садибного типу для учасників АТО та бойових дій в Афганістані
ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ ПЛАН МІСТА

Пояснювальна записка.pdf
Карта (1-5000).jpg (35M)
Схема маршрутів громадського транспорту Ужгорода


Контактні телефони приватних та комунальних служб міста, диспетчерських служб
Інформація про порядок подання звернень, функціонування телефонів «гарячої лінії» та електронні поштові адреси в Ужгородській місцевій прокуратурі

Електронні звернення громадян


*Додатково інформуємо, що відповідно до Закону України, "Про звернення громадян" відділом роботи із зверненнями громадян ведеться реєстрація телефонних звернень громадян за номером : 617127

швидкий перехід


ГОЛОВНА

Про Ужгород

Фотогалерея

Структура органів міської ради

Рішення сесій міської ради

Рішення виконкому

Розпорядження міського голови

Постійні комісії

Громадсько-політична активність

Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

Паспорт підприємств міста

Оголошено конкурс