В Ужгороді смакуватимуть медом під липами
Додано 17.08.2011
Найближчих п’ятниці і суботи (19 і 20 серпня) в Ужгороді відбудеться ярмарок "Медовий Спас". Намети розташуються на набережній Незалежності, у затінку візитівки Ужгорода – найдовшої в Європі липової алеї.
Нагадуємо: алея була закладена в Ужгороді 1928-го року, її довжина становить близько 2 кілометрів 200 метрів, а висаджені там кілька видів дерева, що вважається одним з найкращих рослин-медоносів. І саме під липами пасічники пропонуватимуть ужгородцям, закарпатцям та гостям міста і краю скуштувати та придбати продукти бджільництва, серед яких буде, звісно, не лише липовий мед. Та й сам ярмарок не обмежиться самим лише бджолярським крамом – пригощатимуть традиційними фестивальними стравами і напоями та пропонуватимуть сувеніри. Розпочнеться дійство у п’ятницю, 19 серпня, на набережній Незалежності, близько 10-ї ранку, триватиме до вечора, а відтак продовжиться у суботу.
Співорганізатор ярмарку "Медовий Спас" – Асоціація пасічників Закарпаття. Мета заходу - підтримка "рідного" виробника, сприяння збереженню традицій та створення святкового настрою мешканців та гостей Ужгорода, - інформує прес-служба міської ради. Водночас у мерії нагадують: в Ужгороді триває підготовка до святкування Дня міста, з нагоди якого передбачена різноманітна програма, а основні заходи відбудуться 17 і 18 вересня.